GEL LAK 
 NAŠE SPECIALITA
Nejste si jistá, zda chcete mít gel lak dlouhodobě? Nevadí! Právě nyní přicházíme s novinkou gel laku s vysokým obsahem gumy, který kdykoliv se vám zachce, sama sundáte bez jakéhokoliv broušení nebo rozpouštění v acetonu! Navíc jeho přilnavost je neuvěřitelná.
Děkujeme Géniovi, který to konečně dotáhl k dokonalosti! 

Peel of gellak vydrží s přehledem 3 až 4 týdny!

Nejpreferovanější metoda u nás v salonu

 GEL LAK KLASIK

Vysoka pevnost  a lesk gellaků vám umožňuje  a dovoluje dělat se svými nehty cokoliv. Gellaky jsou výrazně pevnější než Shellac a mají delší životnost.

Po dvouleté zkušenosti s tímto materiálem, jsme došli k závěru, že žádný jiný materál nikdy nebyl tak všestranný, spolehlivý a prostě krásný. Rychlost aplikace, sundavání a nádherné barvy, to vše přesvědčilo většinu naší klientely, že cesta ke krásným nehtům nemusí být trnitá.

Jak vypadají před a po,najdete v naší fotogalerii.

SAY HELLO too Shellac  Gel Lak salon

                                    Přivítejte budoucnost !!!

Shellac je průlomová technologie UV3 technologie, jíž bude v blízké době udělen patent, která kombinuje jednoduchost aplikace laků a stálost gelů. Skutečná inovace díky níž se barva neodlupuje a vydrží na nehtu mnohem déle. Shellac se nanáší jako lak - pouze lahvička a štěteček. Odstranění v 10 minutách!

            Žádné pilování - žádné brusky! 

 Výsledek ?

14-ti denní nádherný zrcadlový lesk - prostě návykové!

Cena 850 Kč včetně kompletní manikúry!

Manikúra

 Při péči o ruce používáme přípravky O.P.I

Vedle klasické "mokré" manikúry, můžete u nás okusit i manikúru "suchou" U nás je tato metoda zatím méně rozšířená ( jde o metodu shodnou se suchou pedikúrou) Provádí se výhradně za využití vysokootáčkové medicinální brusky s integrovaným chlazením a odsáváním.Je jen na vás, jaká metoda vám více vyhovuje.Pro nehtovou modeláž pod značkou O.P.I pracujeme zejména s jejím vysocekvalitním Akrylem,který se stává bezkonkurenčním v přilnavosti a odolnosti.Velmi příjemné je, že správně opracovaný Akryl má téměř neviditelný přechod při odrůstání nehtu,je prodyšný  a působí vellmi přirozeně.Je velmi vhodný pro potažení vlastního křehkého, či lámavého nehtu bez klasické francie. Může na něm vytvořit matnou, velmi přirozenou vrstvu, blízce se podobající nehtu vlastnímu.Je vhodný pro všechny ty z nás, které nemohou z různých důvodů mít klasické "umělé" Tyto nikdo nepozná ! Opakem je Akryl barevný, neomezená barevnost vám umožní vybrat si přesně váš nejoblíbenější odstín pro Nail Art a zdobení.

ODMĚŇTE SVÉ RUCE

TROPICKÝ MASÁŽNÍ CUKROVÝ PEELING RUCE

 

 

 

 

Zaujme především Ty z Vás, které se rozmýšlíte zda okusit či ne, pohodlí modeláže akrylových či gelových nehtů! Konečně stále upravené ruce s perfektní manikúrou, konec zlámaných, zatrhaných nehtů!

Stále ještě se rozmýšlíte? 

! POROVNEJTE KVALITU !

Neváhejte a využijte naší nabídky celkové nové modeláže, při zachování vysoké kvality a výhradně za použití O.P.I materiálů. Nedělejte si starosti s tím, jak vypadají nyní Vaše nehty a kůžičky – to je naše starost a vězte, že si dokážeme poradit s každým nehtem a jeho nedokonalostí. Naopak lépe uděláte, pokud nám nebudete zasahovat do řemesla. Nestyďte se za Vaše ruce i pokud si myslíte, že se s nimi nedá již nic dělat - jste na omylu a  budete velmi mile překvapené z výsledku, který dokážeme vykouzlit!